Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Zakupy sklepy > Wspólne zakupy

Kawa

Kawa to nie tylko pyszny napój, lecz również przydatny środek do pielęgnacji ciała. Kawa Dotyczy to jednak jedynie kawy parzonej, z której pozostają fusy, ponieważ to one zawierają najbardziej przydatne do pielęgnacji substancje. Zawiera się w nich kofeina oraz kilka składników mineralnych przydatnych skórze. Kawa Najlepiej kawa działa na zwalczanie cellulitu, dlatego to do jego likwidacji bywa wykorzystywana najczęściej.
Z fusów po kawie można wykonać peeling, który będzie powodował zmniejszanie się skórki pomarańczowej na nogach, pośladkach i brzuchu. Fusy z kawy, przynajmniej pół szklanki, należy połączyć z dwiema łyżkami oliwy z oliwek. Zmieszać, po czym używać podczas mycia wieczornego masując peelingiem skórę z cellulitem. Można dodać kilka kropli olejku zapachowego, żeby sprawić sobie przyjemność.
Z kawy można również wykonać maseczkę do twarzy. Kawa W takiej sytuacji trzeba zmieszać fusy z kawy z łyżeczką oliwy z oliwek oraz łyżeczką jogurtu naturalnego. Powstałą papkę nanieść na twarz, zostawić na kwadrans i zmyć. Zawarta w kawie kofeina poprawi ukrwienie policzków.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.