Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Ciało > Nagietkowe odżywienie

Maseczka na twarz

Azjatki, z ich piękną, czystą skórą, służą jako wyznacznik do tego czym i jak pielęgnować skórę, żeby była gładka i pozbawiona wyprysków. Maseczka na twarz Dzięki nim kobiety na całym świecie zaczęły pić zieloną herbatę. Teraz przyszła czas na maseczkę ryżową.
Nie jest to jeszcze popularny sposób pielęgnacji, lecz warto zacząć z niego korzystać, ponieważ pozwala oczyścić cerę, a tym samym pozbyć się wągrów, które są niezwykle uciążliwe i trudne do pokonania.
Maseczka nie jest trudna do przygotowania, Maseczka na twarz ponieważ wymaga głownie trzech łyżek surowego ryżu oraz wody, w której trzeba go namoczyć. Wody nie powinno być dużo, wystarczy jeden centymetr nad poziom ryżu. Taką miksturę trzeba podgrzewać aż ryż stanie się całkiem miękki. Odcedzić go i przełożyć do miski, po czym dodać łyżkę ciepłego mleka. Można dołączyć również odrobinę miodu.
Zanim nałoży się maskę na twarz, trzeba dokładnie wyczyścić skórę, najlepiej tonikiem i peelingiem, Maseczka na twarz który sprawi, że pory będą lepiej chłonęły zawarte w ryżu składniki.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.