Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Dłonie > Zabiegi kosmetyczne Warszawa Śródmieście

Warzywne okłady na skórę

Skoro owoce nadają się do pielęgnacji twarzy, nietrudno zgadnąć, że również warzywa mogą się do tego przydać. Warzywne okłady na skórę Co więcej warzywa bywają bezpieczniejsze, ponieważ bardzo rzadko zdarza się, żeby zawarte w nich substancje powodowały alergię. Dzięki temu nawet osoby o bardzo wrażliwej skórze mogą z powodzeniem z nich korzystać. Bardzo chętnie wykonywaną maseczką jest maseczka z marchewki. Zawiera ona dużo beta-karotenu, który zmniejsza prędkość starzenia się skóry, odżywia ją oraz poprawia jej koloryt.
Wykonanie takiej maseczki jest bardzo proste. Warzywne okłady na skórę Wystarczy średniej wielkości marchewka starta na tarce, łyżka jogurtu naturalnego i łyżka oliwy z oliwek, i gotowe. Można nałożyć i cieszyć się efektem, zwłaszcza gdy używa się jej regularnie.
Jednak maseczka z marchewki to nie jedyna warzywna pielęgnacja, na jaką można sobie pozwolić. Warzywne okłady na skórę Bardzo dobrze sprawdzają się okłady ze startego zielonego ogórka, który nie tylko dostarcza skórze witaminę C, ale również rozjaśnia cerę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.