Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Moda > Stylizacje modowe

Suknie ślubne

Sylwetką, która uchodzi za ideał kobiecości jest tzw. klepsydra. Suknie ślubne Ten typ charakteryzuje się wąską talią, większym biustem oraz zaokrąglonymi biodrami. Wszystkie kobiece walory są w nim spełnione. Z tego powodu sukienki i spódnice, które będą wybierać kobiety klepsydry powinny podkreślać kobiecą sylwetkę. Ubrania w stylu oversize, które kamuflują wszystkie załamania ciała wyglądałyby na nich jak worki i skutecznie zabiłyby cały urok sylwetki. Suknie ślubne Lepiej skupić się na eksponowaniu tego, co dobrze wygląda, zamiast nieudolnie to zakrywać.
Dla kobiet, które mają taki kształt ciała dobre są sukienki dopasowane, często w jednolitych kolorach, chociaż niekoniecznie.
Świetnie sprawdzają się sukienki, które mają mocne wcięcie w talii albo są uzupełnione gorsetem. Z gorsetem panie o takich kształtach powinny zaprzyjaźnić się na dłużej, ponieważ pasuje on również do spódnic i nie zawsze trzeba zakładać go pod ubranie. Suknie ślubne Istnieją ozdobne gorsety, które zastępują bluzki przy spódnicach i prezentują się bardzo ciekawie, podkreślając zarówno biust, jak i biodra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.