Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Porady dla kobiet > Sukienki dla puszystych kobiet

Koszule w kratę

Z kratką, tak jak z paskami można zrobić niemal wszystko. Koszule w kratę Nadaje ona każdemu ubraniu trochę kowbojskiego smaczku, lecz nie tylko. Nie wolno przesadzać z kratką i lepiej nie ubierać się w całości tylko i wyłącznie w ten deseń. Jednak warto wykorzystać materiał w kratkę do ozdoby albo szukając ubrań już nim ozdobionych, albo wszywając je samodzielnie.
Co prawda spodnie dzwony już dawno odeszły do lamusa, jednak nadal modne jest dodawanie czegoś od siebie na ubraniu. Koszule w kratę Można wszyć kolorowe kawałki materiału w kratkę na kieszenie spodni, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Będą wybijać się na tle reszty ciekawym kolorem. Można użyć dwóch różnych kratek – bardzo cienkiej i szerszej – żeby wyglądało to jeszcze lepiej.
Takie wszywanie sprawdza się również przy koszulkach. Można naszyć kawałki na kieszenie lub z materiału w kratkę zrobić coś kompletnie nowego. Wystarczy wyciąć z niego kwiat, serce albo inny, dowolny kształt. Koszule w kratę Wycięty wzór trzeba nałożyć na koszulkę lub bluzę, po czym przyszyć. Ze względu na to, że takich koszulek nie spotyka się w sklepie jest to coś zupełnie nowatorskiego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.