Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Stopy > Peeling do stóp

Koronkowa bielizna

Baletki albo buzą uznanie, albo niechęć. Wszystko zależy od tego w czym lubi się chodzić. Koronkowa bielizna Dla kogoś, kto preferuje obuwie, które czuć na nogach, z grubą podeszwą, chodzenie w takich butach będzie wręcz karą. Jednak wiele kobiet upodobało sobie ten typ obuwia ze względu na jego lekkość, ozdobność, a nawet łatwość spakowania go do torebki i zabrania ze sobą na wakacje, jak i gdziekolwiek indziej.
Jeżeli chce się uzyskać jeszcze bardziej eteryczne wrażenie można wybrać baletki wykonane z koronki. Koronkowa bielizna Są one bardzo cienki i jednocześnie bardzo ładne, jednak nadają się do założenia tylko i wyłącznie w czasie ciepłych oraz suchych dni. Stanowią bardziej ozdobę niż ochronę, więc ich przemoknięcie nastąpiłoby w kilka chwil.
Występują w różnych kolorach, chociaż nie da się ukryć, że najlepiej prezentują się w bieli. Dzięki niemu koronka wygląda ładniej, lżej, przypomina dawne elementy ubioru wielkich dam, które chętnie ozdabiały się koronkami różnego rodzaju. Koronkowa bielizna Pasują dobrze do kolorowych spódnic albo letnich sukienek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.