Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Kosmetyki > Szminki dla kobiet

Powiększanie ust

Piękne usta, podobnie jak piękne dłonie pozwalają kobiecie czuć się atrakcyjną i wyjątkową. Powiększanie ust Niestety, gdy w organizmie zdarzają się wahania witamin, zmniejszenie ilości składników odżywczych, to właśnie usta cierpią jako jedne z pierwszych. Zaczynają pękać lub robią się matowe. Zazwyczaj stosuje się w takich sytuacjach środki ze sklepu, jednak zamiast nich warto użyć również domowych sposobów i przynajmniej raz w tygodniu wykonać peeling, który pomoże wargom wyglądać pięknie oraz zdrowo.
Peeling jest bardzo prosty do wykonania. Powiększanie ust Wystarczy połączyć ze sobą jedną łyżeczkę miodu oraz jedną łyżeczkę zwykłego cukru po czym dobrze wymieszać. Od razu po wykonaniu można skorzystać z papki. Nanieść ją na dolną i górną wargę, i masować palcem, wykonując okrężne ruchy.
Peeling tego typu powinien trwać maksymalnie dwie minuty, żeby nie urazić delikatnej skóry. Cukier oraz delikatne ruchy sprawią, że poprawi się ukrwienie ciała i tym samym będą miały one intensywny kolor. Powiększanie ust Miód zregeneruje pęknięcia oraz wyleczy suchość ust.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.