Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Stopy > Masaż stóp

Ciekawe guziki

Mężczyźni często boją się dodatków, które mogłyby ich zbyt wyróżnić w tłumie. Ciekawe guziki Z tego powodu do męskich ozdób trzeba podchodzić z wyczuciem i ostrożnością, żeby zachęcić, a nie zniechęcić.
Takimi dodatkami mogą być ciekawe guziki do kurtek, koszul, marynarek, płaszczów. W tej kwestii można o dziwo wiele wymyślać i prezentować.
Pierwszy typ guzików to guziki przypominające trójkątne ćwieki. Ciekawe guziki Często pełnią głównie rolę ozdoby, zwłaszcza w płaszczach, w których pod tymi guzikami znajdują się drugie, na które zapina się ubranie. Jednak nie zawsze tak jest i w koszulach są one do używania i zapinania ubrania, lecz spokojnie. Nie można pokłuć sobie nimi palców.
Drugi typ guzików to guziki na wesoło, dodawane głownie do młodzieżowych rzeczy. Mogą wyglądać jak uśmiechnięte buźki, zmartwione twarze, mogą mieć nadruk owoców, przez co ubranie wydaje się bardzie kolorowe.
Ciekawe guziki Trzeci typ to różne kształty. Popularne są motywy guzików wyglądających jak monety, które są nie tylko ozdobą, ale czasami również ozdobą na kołnierzyku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.