Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Buty > Buty zimowe dla dzieci

Buty antypoślizgowe

Dla zdrowia oraz dobrego wyglądu stóp bardzo ważne jest obuwie, jakie się nosi. Buty antypoślizgowe Właściwie dotyczy to nie tylko stóp, ale obu kończyn dolnych, które mogą być narażone na deformacje albo urazy, jeżeli obuwie jest nieodpowiednie.
Wiele mówi się zwłaszcza na temat wysokich obcasów. Dla dużej liczby kobiet jest to wymarzony but, jednak niesie on ze sobą przykre konsekwencje. Zbyt duże obciążenie kolana, żylaki, a także haluksy oraz deformację kości palców. Buty antypoślizgowe Takie efekty może przynieść chodzenie w zbyt wysokich butach, które narażają stopę na nienaturalną pozycję. Z tego powodu warto ograniczyć chodzenie w takim obuwiu do niezbędnego minimum lub dawać stopom odpoczywać, gdy tylko ma się okazję do tego.
Drugim problemem są zbyt małe buty. Owszem, niektóre modele szybko się rozciągają, jednak nie jest to zasada i zdarza się, Buty antypoślizgowe że ludzie źle wybierają rozmiar, wkładają stopę na siłę i często sami doprowadzają się do powstania urazów oraz haluksów, które w wielu przypadkach muszą być leczone operacyjnie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.