Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Zakupy sklepy > Ubrania dla dzieci

Sól na stopy

Domowa pielęgnacja ciała wykorzystuje czasami zaskakujące składniki. Sól na stopy Jednym z nich jest sól kuchenna, która może przydać się do oczyszczania skóry. Sprawdza się sama jako peeling lub jako dodatek do peelingu, dzięki któremu pory są oczyszczone z brudu i zanieczyszczeń zbierających się w nich w ciągu dnia.
Bardzo dobrze ten dodatek sprawdza się do pielęgnowania stóp i to na różne sposoby. Może być dodany do wody lub użyty do ścierania naskórka. Do kąpieli odświeżającej stopy nadaje się przede wszystkim sól morska, ewentualnie sól zapachowa. Sól na stopy Wystarczy jedna łyżka na jeden litr ciepłej wody, w której będzie się moczyło nogi. Ze względu na to, że sól wysusza należy koniecznie użyć kremu do stóp po skończonym zabiegu.
Do peelingu lepiej używać drobnej soli kuchennej. Można ją rozmasowywać na stopach albo połączyć z oliwą z oliwek lub oliwką dla dzieci. Sól na stopy Pozwoli to na osiągnięcie lepszych efektów. Stopy będą zadbane i z powodzeniem będzie można pokazać je na plaży.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.