Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Moda > Blog o zdrowiu

Tłuste włosy

Wiele osób zastanawia się w jak sposób kobiety dawniej dbały o włosy i co więcej, miały je bardzo piękne, długie i puszyste. Tłuste włosy Odpowiedź jest bardzo prosta, poza licznymi ziołami używały również środków do pieczenia, które pomagały zachować owłosienie głowy w bardzo dobrym stanie.
Obecnie również można skorzystać z babcinych rad, chociaż niekoniecznie poprzez mycie włosów w proszku do pieczenia każdego dnia. Tłuste włosy To właśnie proszek do pieczenia pozwala zachować włosy bardziej puszyste. Jednocześnie zapobiega ich przetłuszczaniu, dlatego idealnie nadaje się dla tych wszystkich, którzy mają problem z przetłuszczającymi się kosmetykami. Nie zawsze szamponu są skuteczne lub przynoszą jedynie krótkoterminowe polepszenie sytuacji. Proszek do pieczenia sprawia, że nawet przez dwa, trzy dni włosy wyglądają na świeże.
Jego zastosowanie jest bardzo proste. Tłuste włosy Wystarczy jedynie rozpuścić jedną łyżeczkę proszku do pieczenia w szklance wody i spienić substancję na włosach, po czym bardzo dobrze spłukać, ponieważ pozostawiony na głowie proszek może przyczynić się do powstania łupieżu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.