Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Dłonie > Malowanie paznokci

Miód na skórę

Smaczny miód nadaje się nie tylko do jedzenia i urozmaicania potraw, lecz również do czegoś więcej. Do kosmetyki i odżywiania skóry twarzy. Miód na skórę Jest idealnym środkiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu skóra może być lepiej zregenerowana oraz zachowana w ładny, młodym stanie. Wszelkie ranki, np. po pryszczach, znikają ponieważ miód działa naprawczo. Dodatkowo ma właściwości antybakteryjne, więc zapobiega zakażeniom oraz chorobom grzybiczym skóry.
Można go stosować na różne sposoby. Miód na skórę Popularne jest mieszanie go z jogurtem naturalnym albo żółtkiem jaja i wykonywanie maseczki, która może poprawić wygląd. Zapewnia się wtedy skórze cały komplet witamin – A, C, E. Jednak istnieje również drugi sposób, który można wykorzystać, jeśli posiada się płynny miód.
Należy oczyścić skórę i dobrze ją wysuszyć. Następnie dokładnie pokryć miodem całą twarz, omijając oczy i pozostawić go na całą noc. Miód na skórę Przez kilka godzin maseczka zdoła dobrze się wchłonąć i twarz będzie gładka oraz jędrna.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.