Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Stopy > Pielęgnacja stóp

Krem do stóp

Nie zawsze ma się czas na skomplikowane albo długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne związane ze stopami. Krem do stóp Tylko od czasu do czasu poświęca się własnemu ciału bardzo dużo uwagi. W związku z tym trudno o codzienne maseczki, peelingi, używanie pumeksu, jednak jednego nie powinno się odmawiać stopom żadnego dnia – kremu.
Podobnie jak balsamy do ciała i kremy do rąk, kremy do stóp zajmują w sklepach dużo miejsca. Krem do stóp Dzięki temu z powodzeniem mogą być kupowane, stosowane, dostosowane do potrzeb.
Nie trzeba koniecznie inwestować w bardzo drogie kosmetyki. Nie chodzi o ilość wydanych na nie pieniędzy, lecz o składniki kremu. Posobnie jak ręce, stopy potrzebują przede wszystkim zastrzyku witamin. Dotyczy to witaminy A, E oraz C, które odżywiają skórę, pomagają jej lepiej wyglądać. Krem do stóp Najlepiej wcierać taki krem po ciepłej kąpieli, kiedy ciało jest najbardziej chętne do wchłaniania odżywczych składników z kosmetyków. Dobrze jest również nałożyć grubą warstwę kremu, po czym nałożyć skarpetki i tak zasnąć. Rano skóra będzie gładka i przyjemna w dotyku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.