Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Kosmetyki > Pierścionki z diamentami

Jajeczne maseczki

Nie każdy lubi jeść jajka, jednak nie oznacza to, że trzeba z nich całkowicie rezygnować i nie kupować. Jajeczne maseczki Niewykorzystane w kuchni, mogą znaleźć zastosowanie w łazience. Nadają się doskonale do tworzenia maseczek odżywiających skórę. Jeżeli jest sucha, szara, nieprzyjemna w dotyku, jajko pomoże przywrócić jej równowagę. Możliwe jest zarówno wykorzystanie całego jajka, jak i tylko jego części.
Popularną maseczką jest maseczka białkowa. Wymaga ona ubicia białka na sztywną pianę – bez dodatku soli. Następnie można postąpić na dwa sposoby. Jajeczne maseczki Od razu nałożyć ją na twarz i poczekać, aż zaschnie po czym zmyć albo dodać do piany żółtko, wymieszać i dopiero wtedy rozprowadzić na twarz. Niezależnie od wybranej metody obie są skuteczne i pozwalają na odżywienie skóry o brakujące jej składniki.
Można użyć również tylko samego żółtka dodając do niego miód i jogurt naturalny. Dzięki temu wygładza się skórę oraz oczyszcza pory z zanieczyszczeń. Jajeczne maseczki Zaletą maseczki jest jej łatwe wykonanie oraz brak skutków ubocznych po jej zastosowaniu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.