Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Męskie dodatki > Krawaty – sklep

Wybielanie paznokci

Ładne paznokcie kończące palce dodają dłoniom uroku. Wybielanie paznokci Trudno myśleć o czyichś dłoniach, że są piękne, jeżeli paznokcie są pożółkłe, połamane lub niezdrowe. Niestety czasami brak składników odżywczych, zdrowie lub nałogi, zwłaszcza palenie sprawiają, że paznokcie tracą swój naturalny kolor i zmieniają się na żółte. Na szczęście nie jest to stan, na który paznokcie są skazane już na zawsze. Można je wybielić domowymi środkami.
Pierwszy z nich to pasta do zębów. Najlepiej wybielająca. Wybielanie paznokci Wystarczy nanieść trochę na szczoteczkę do zębów, której nie używa się już do szczotkowania dłoni, po czym przesuwać nią po paznokciach. Nie za mocno, żeby ich nie porysować. Ważne jest czyszczenie pastą białych brzegów, zarówno z góry, jak i od spodu, a następnie dokładne ich spłukanie. Dzięki temu paznokcie będą wyglądały lepiej, a nawet staną się mocniejsze.
Drugi sposób to pasta z sody oczyszczonej, która jest nieco mocniejsza niż zwykła pasta do zębów. Wybielanie paznokci Z jednej łyżeczki sody i odrobiny wody tworzy się miksturę, która pozwala na szczotkowanie paznokci. Ten sposób można wykorzystywać maksymalnie dwa razy w tygodniu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.