Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Zakupy sklepy > Sklepy online

Wstążki i kokardki

Często posiadane w pudełku na biżuterię ozdoby są nudne i nie chce się ich dłużej używać. Wstążki i kokardki Marzy się o jakimś odświeżeniu, które sprawi, że strój będzie wyglądał bardziej fantazyjnie. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy znaleźć w domu wstążkę lub aksamitną tasiemkę, chociaż one są mnie poręczne.
Kolorowa wstążka może stać się ozdobą na szyję i na nadgarstek zastępując tym samym bransoletkę. Wstążki i kokardki Zabawa z wstążką, jako ozdobą jest tym lepsza, że pozwala na wybieranie w pasmanterii różnych wzorów i wykorzystanie ich do ozdabiania. W kwiaty, w kropki, w kratkę, w uśmiechnięte buźki, do wyboru do koloru. Cienkie, średnie lub szerokie.
Jeżeli chce się wykonać ozdobę na szyję, lepiej wybrać wstążkę średniej wielkości, która ozdobi ciało i dodatkowo podkreśli szyję sprawiając, że będzie ona wyglądała na znacznie smuklejszą. Wystarczy zawiązać wstążkę i zapleść kokardkę. Wstążki i kokardki Może ona znajdować się zarówno z tyłu, podkreślając kark, jak i z boku, dzięki czemu wygląda bardziej filuternie.
Wstążki na nadgarstku powinny być zawiązane kilka razy tworząc grubą bransoletkę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.