Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Włosy > Olejek makadamia do włosów

Pufki nie dla każdego

Bardzo dużo kobiet jest zachwyconych sukniami i sukienkami z bufkami. Pufki nie dla każdego Kojarzą się one ze starą modą rodem z szaf babć i prababć. Istotnie ubrania ozdobione nimi prezentują się bardzo ciekawie. Niestety pufki i wypchane ramiona nie są dla każdego. Trzeba mieć bardzo szczupłe i wąskie ramiona, żeby otrzymać wymarzony efekt. W przeciwnym razie pufki poszerzą sylwetkę i nie będzie się wyglądało szczególnie korzystnie. Z tego powodu lepiej nie ubierać sukienek, które je posiadają na siłę.
Pufki nie dla każdego Wszystko powinno dobierać się zgodnie z posiadaną sylwetką, w przeciwnym razie na zdjęciach czy nawet w odbiciu lustrzanym nie będzie się widziało nic ładnego. Co gorsze, w taki sposób można nabawić się kompleksów na własny temat, a przecież nie o to chodzi w ubieraniu.
Jeżeli pufki nie pasują, wówczas można ozdobić ramiona w inny sposób. Pufki nie dla każdego Szerokie rękawki, suknie z ozdobnymi rękawkami lub tasiemkami sprawdzają się równie dobrze, a do tego mogą wysmuklić sylwetkę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.