Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Moda > Sukienki szyfonowe na wesele

Woda różana

Aromatyczna woda różana robi niezwykłą furorę na wszystkich blogach oraz forach dotyczących kosmetyki. Woda różana W krajach Orientu jest znana i stosowana od lat, jednak obecnie cieszą się jej właściwościami również Polki. Można ją kupić w sklepie z naturalnymi kosmetykami albo wykonać samodzielnie, co nie jest szczególnie trudne.
Wystarczy przygotować odpowiednie składniki. Najważniejszym z nich są oczywiście płatki róży. Najlepiej zrywać je o poranku i w takich miejscach, które znajdują się daleko od drogi. Dzięki temu w płatkach nie znajduje się szkodliwy ołów. Woda różana Kolor płatków nie ma znaczenia, z każdego wyjdzie tak samo dobry kosmetyk.
Płatki trzeba dokładnie opłukać zimną wodą, po czym przełożyć do lnianej ścierki i dobrze związać. Ułożyć w wysokim, szklanym pojemniku i zalać wrzątkiem tak, żeby płatki znalazły się pod wodą. Całe naczynie przykryć i pozostawić na dwanaście godzin. Woda różana Po tym czasie przelać wodę do pojemnika i korzystać rano oraz wieczorem do oczyszczania lub odświeżania skóry.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.