Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Moda > Buty męskie

Maseczki regeneracyjne

Szczególnie po zimie, która wychładza skórę i organizm oraz sprawia, że jest w nim mniej składników odżywczych warto wykonywać maseczki regeneracyjne. Maseczki regeneracyjne Mają one za zadanie poprawić kolor skóry, która po chłodnych miesiącach bywa blada lub wręcz szarawa. Jednocześnie mogą zapewnić cerze dawkę składników odżywczych i witamin, które poprawią jej stan i zmniejszą wysuszenie.
Maseczki regeneracyjne mogą powstawać z różnych składników. Maseczki regeneracyjne Jednym z lepszych są dostępne przez całą rok jabłka. Wystarczy zakupić jedno, dorodne i połączyć je z innymi składnikami. Dobrym połączeniem jest mąka ziemniaczana oraz sok z cytryny. Mąka zagęści konsystencję, natomiast sok z cytryny spowoduje, że maseczka doda skórze więcej witaminy C. Ma to wpływ na likwidowanie zmarszczek, pojawianie się nowych i jędrność skóry.
Maseczki regeneracyjne Maseczki z naturalnych składników mają tę zaletę, że można bez obaw wykonywać je co dwa dni i nie odczuwać z tego powodu żadnych skutków ubocznych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.