Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Maseczki > Płatki owsiane

Maseczki do stóp

Nie tylko twarz i dłonie potrzebują odświeżenia i chwili dobrej pielęgnacji, czyli maseczek. Maseczki do stóp Takie elementy nalezą się również stopom, które są narażone na wiele urazów oraz wysiłku. Noszą przecież cały ciężar ciała, więc siłą rzeczy skóra na nich oraz stan palców, nie zawsze jest idealny. Żeby nie zorientować się dopiero po czasie, że stopy są w tragicznym stanie, trzeba zacząć jak najszybciej.
Maseczki dla stóp można zakupić w drogerii albo wykonać samodzielnie. Maseczki do stóp W zależności od ich działania nadają się albo do całych stóp, albo tylko do części. Wystarczy nanieść je na podeszwę stóp i odczekać odpowiednią ilość czasu. Jeżeli ma się bardzo twardy naskórek jedna maseczka nie wystarczy do jego pozbycia się, lecz z powodzeniem poprawi jakość skóry. Używanie jej regularnie przyniesie lepsze efekty.
Bardzo dobrze jako maseczka sprawdza się oliwa z oliwek z witaminą A albo witamina A z jogurtem naturalny. Pierwszą maseczkę można pozostawić na stopach całą noc. Maseczki do stóp Drugą zmyć po dziesięciu minutach.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.