Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Stopy > Peeling do stóp

Odmrożone dłonie

Dłonie, podobnie jak twarz lubią od czasu do czasu być potraktowane maseczką. Odmrożone dłonie Może to być zwykła maseczka pielęgnacyjna lub bardziej zaawansowana – regeneracyjna, odżywcza, odmładzająca – która pozwoli dłoniom wyglądać lepiej. Delikatna skóra, którą są pokryte ręce sprawia, że często dochodzi do podrażnień. Do tego dłonie są najczęściej odkrytą, poza twarzą, częścią ciała, więc należy się im regeneracja.
Dobrze sprawdzają się maseczki zarówno kupne, jak i wykonywane w domu. Odmrożone dłonie Wszystko zależy od tego, ile ma się czasu, żeby ją wykonać. Jeśli liczy się szybkość kupna maseczka będzie najlepsza. Rozkłada się ją na dłoniach wedle instrukcji i pozostawia na określony czas, a następnie zmywa. Istnieją również maseczki, które wymagają nałożenia na skórę nasączonego substancjami pielęgnacyjnymi materiału. Przykryte dłonie wchłaniają odpowiednie składniki, a po odpowiednim czasie przeciera się skórę i gotowe.
Domowe maseczki do dłoni można wykonać szybko i z różnych składników, lecz najpopularniejszy jest jogurt naturalny i miód. Wystarczy jedna łyżka każdego specyfiku oraz dokładne wymieszanie. Z taką maseczką na dłoniach trzeba wytrzymać 10 minut i spłukać. Odmrożone dłonie Można powtarzać codziennie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.