Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Pielęgnacja twarzy > Oxybrazja

Masaż stóp

W akupunkturze często zwraca się uwagę na stopy. Masaż stóp Mają się tam znajdować punkty odpowiedzialne za zdrowie wielu organów wewnętrznych. Można w to wierzyć albo nie, jednak nie da się zaprzeczyć, że masowanie stóp przynosi bardzo dużą ulgę oraz przyjemność, zwłaszcza podczas stresu lub zmęczenia.
Dlatego nie trzeba się ograniczać i warto od czasu do czasu zapewnić sobie masaż stóp. Oczywiście najmilej, kiedy wykonuje go ktoś – masażysta albo ktoś bliski – jednak samemu również można sobie poradzić. Masaż stóp Wystarczy krem do stóp lub ulubiony olejek do ciała, miła muzyka, miejsce i gotowe.
Na stopę nanieść odrobinę olejku i zacząć okrężnymi ruchami, palcami, masować stopy. Najlepiej sunąć od palców, po piętę, a potem od początku, za drugim razem wchodząc okrężnymi ruchami również na kostkę. Masaż stóp ma nie tylko działanie relaksacyjne i pielęgnacyjne. Masaż stóp Powinny go wykonywać osoby cierpiące z powodu żylaków albo zagrożone nimi, ponieważ usprawnia to krążenie krwi w kończynach.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.