Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Pielęgnacja twarzy > Powiększanie ust

Domowy balsam do ciała

W klepach można znaleźć mnóstwo balsamów oraz kremów pielęgnacyjnych do całego ciała. Domowy balsam do ciała Kuszą one z półek ładnymi opakowaniami i zapachami, jednak nie zawsze idzie to w parze z efektami. W takiej sytuacji warto wykonać balsam do ciała zupełnie samodzielnie. Nie jest to trudne. Wystarczy jedynie przygotować odpowiednie składniki, które można otrzymać w każdym sklepie zielarskim lub w sklepie internetowym.
Podstawą takiego balsamu są olejki oraz wosk pszczeli. Zazwyczaj wystarczy olejek kokosowy, wosk pszczeli i wybrane olejki zapachowe. Powstawanie balsamu powinno zacząć się od stopienia twardych składników, które mają przybrać formę płynną. Domowy balsam do ciała Do nich dodaje się olejki zapachowe, odrobinę kakao, jeżeli chce się mieć balsam brązujący i miesza wszystko do połączenia się składników. Tak powstały specyfik można przelać do słoika i pozostawić do osiągnięcia stałej formy.
Balsam naturalny można przechowywać w lodówce do trzech miesięcy stosując codziennie albo w razie potrzeby, np. suchej skóry. Domowy balsam do ciała Za każdym razem można wykonywać inne kompozycje zapachowe.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.