Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Męskie dodatki > Ciekawe guziki

Dodatki w paski

Paski, podobnie jak kratka, tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody. Dodatki w paski Zawsze można znaleźć coś, co będzie w taki deseń. Od czasu do czasu spodnie, spódnice i bluzki w paski znikają z wieszaków, lecz zamiast tego pojawiają się dodatki w paski. Można powiedzieć, że dotyczy to wszystkich dodatków, na jakie można się natknąć. Torebki w paski są świetnym dodatkiem do strojów w jednolitym kolorze lub jako uzupełnienie szalonej mody i przeciwstawny wzór, np. do kropek. Dodatki w paski Jednak obecnie najpopularniejsze są dwie rzeczy w paski – plecaki oraz zegarki.
W przypadku plecaków dotyczy to zarówno plecaków niewielkich, jak i dużych, w których można spokojnie zapakować rzeczy na dłuższy wyjazd. Występują różne wariacje tego deseniu od niewielkich paseczków po szerokie pasy. Od dwukolorowych po paski w różnych kolorach, dzięki czemu plecak wygląda bardzo interesująco.
Podobne zasady kierują paskami na zegarkach, chociaż one częściej są dwukolorowe. Dodatki w paski Ciekawostką jest jednak posiadanie przez nie wskazówek z paski, co daje bardzo ciekawy efekt ozdobny.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.