Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Kosmetyki > Kosmetyki w ciąży

Oxybrazja

Ciepły prysznic, ciepła woda, niektórzy nie wyobrażają sobie wejścia do łazienki i mycia się w zimnej wodzie. Oxybrazja Jednak jest to bardzo zdrowe i w skuteczny sposób poprawia krążenie krwi w organizmie. Sprzyja wzmocnieniu żył i unikaniu problemów z naczynkami.
Żeby nie dopuścić do pojawienia się pajączków na twarzy, można wykonywać raz na tydzień chłodne okłady pod oczy, na policzki, na usta. Oxybrazja W zależności od części ciała mogą one inaczej wyglądać.
Pod oczami można delikatnie wodzić kostką lodu. Zadziała ona niczym maseczka ściągająca, dzięki czemu skóra pod oczami zachowa odpowiednią jędrność oraz wygląd. Taki sposób nadaje się bardzo dobrze przy zmniejszaniu opuchlizny pod oczami oraz zwalczania szarych cieni. Podobnie można potraktować usta, sunąc po wargach kostką lodu. Będą one dzięki temu lepiej ukrwione.
Na policzki najlepiej nie nakładać lodu bezpośrednio. Lepiej pokruszyć kostki lodu i owinąć je w materiał. Oxybrazja Następnie przykładać materiał do skóry, omijając przy tym nos, żeby nie podrażnić zatok.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.