Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Dodatki > Dodatki w paski

Bransoletka dla mężczyzny

Niektórzy mężczyźni są sceptycznie nastawieni do ozdób. Bransoletka dla mężczyzny Uważają, że bransoletki oraz naszyjniki to rzeczy dobre dla kobiet, co oczywiście nie jest prawdą. Równie dobrze takie elementy zdobią męskie ciało. O popularności tego poglądu świadczy chociażby fakt, że w sklepach można znaleźć wiele ozdób specjalnie dla panów. Ciekawe są przede wszystkim bransoletki. Wykonane są z różnych materiałów, zdarzają się złote i srebrne, jednak jednymi z najciekawszych są bransoletki skórzane.
Pojawiają się one w dwóch rodzajach. Bransoletka dla mężczyzny Pierwszy to bardzo grube, nawet pięciocentymetrowe kawałki skóry w brązowym odcieniu. Zapinane są na dwa guziki wszyte od spodu. Czasami pojawiają się na nich dodatkowe ozdoby, również wykonane ze skóry, chociaż w innym kolorze, ewentualnie wytwarzana jest nazwa producenta albo ciekawy emblemat.
Drugi typ męskich bransoletek składa się z jednego cienkiego paska albo kilku cienkich pasków, które zapina się od spodu na zatrzask. Bransoletka dla mężczyzny Są one preferowane szczególnie przez młodszych mężczyzn.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.