Jesteś tutaj: zosinkowy.com.pl > Męskie dodatki > Zegarki damskie

Białko do pielęgnacji

W poszukiwaniach środków pielęgnacyjnych często zagląda się do lodówki, ponieważ wiele produktów z powodzeniem może być przydatnych w trakcie pielęgnowania całego ciała. Białko do pielęgnacji Jednak niezbyt często spogląda się na jajka. Jest to błąd, gdyż zawierają one wszystko, co może być potrzebne do pielęgnowania skóry oraz włosów. Trzeba pamiętać, że w jajku ma się rozwinąć nowe życie, więc ma ono tylko to, co jest dobre i niezbędne. W tym wiele witamin.
Do pielęgnowania twarzy, a zwłaszcza delikatnej skóry pod oczami nadaje się przede wszystkim białko. Jego użycie jako kosmetyku jest niezwykle proste. Białko do pielęgnacji Wystarczy rozbić jajko, oddzielić białko od żółtko, po czym białko ubić na sztywną pianę. Kiedy będzie już miało odpowiednią konsystencję, wtedy rozprowadzić je tuż pod okiem. Warstwa nie musi być gruba, lecz nie powinna być za cienka. Po nałożeniu specyfiku na twarz wystarczy poczekać aż całkowicie stwardnieje i wtedy zmyć.
W podobny sposób należy wykonywać maskę do całej twarzy. Ubić białko, po czym nałożyć na twarz i poczekać na całkowite zeschnięcie się specyfiku, Białko do pielęgnacji a następnie zmyć dokładnie wodą i nałożyć krem nawilżający.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.